Kubeł zimnej wody

• autor: uampoznan, 2015-03-01 18:44

To był mecz, który można było wygrać. Można było, ale zabrakło chłodnej głowy. Kocur miał swój pomysł na grę i go realizował. UAM pomysłu za bardzo nie miał i było to niestety widać.

Pierwsza część meczu należała do gospodyń, które zagrały rozważnie. ,,Kocur” skupił się bowiem na utrzymaniu piłki i co jakiś czas szarżował na naszą bramkę. Akcje gospodyń były za każdym razem groźne i zmuszały naszą bramkarkę do widowiskowych, ale koniecznych parad. My tymczasem mieliśmy problemy z konstruowaniem własnych akcji. Dlatego jednobramkowe prowadzenie ,,Kocura” to najniższy wymiar kary.

Druga połowa nic nie zmieniła. Dziewczyny z Głogówka wciąż grały po swojemu, a u nas zabrakło kogoś kto da znak do ataku. Dopiero w ostatnich minutach meczu ofensywna gra zaczęła nam się kleić. Na zmianę rezultatu było już jednak za późno.

Wnioski po tym spotkaniu mogą być następujące:

Kto nie atakuje ten nie strzela.

Kto nie strzela ten nie wygrywa.

Smutna prawda, ale prawda.

LKS RB ,,Kocur” Głogówek – UAM Poznań 4:1 (1:0)

Bramki: Agata Sobkowicz 13’ 22’ 39’, Ilona Sotor 29’ – Agnieszka Grzechowiak 39’

UAM: Emilia Krajewska, Aleksandra Przybył – Adrianna Sypniewska, Agnieszka Grzechowiak, Alicja Busza, Żaneta Pawlik, Marta Zielińska, Dorota Czech, Magdalena Pawłowska, Hanna Olszańska, Paula Fronczak, Mariola Żyła, Laura Czudzińska, Karolina Grześkowiak