Marta Jeziorska "Miśka"

Bohaterką dzisiejszego wywiadu jest Marta Jeziorska. Mieszkanka Kalisza, która gra w naszym zespole już od trzech lat. Ta drobna dziewczyna o wdzięcznym pseudonimie "Miśka" to z pozoru grzeczna i delikatna osoba. Jednak na boisku zamienia się w prawdziwego twardziela. Studentka pedagogiki i właścicielka kilku ciekawych tatuaży. Miłośniczka gotowania, zakupów,  Wisły Kraków i Realu Madryt.

I Połowa

1. Dlaczego piłka nożna ? W piłkę grałam od zawsze, być może dlatego, że wychowywałam się wśród chłopców, w dzielnicy, w której nie było możliwości robienia czegoś innego, być może ciekawszego. Duży wpływ na mój wybór miał również mój ojciec, który niegdyś grał w piłkę. Próbowałam się w innych dyscyplinach i mimo że osiągałam w nich spore sukcesy, to i tak miłość do piłki pozostała i dla niej rzuciłam wszystko inne.

2. Piłka jest dla mnie..? Piłka jest dla mnie sposobem na odreagowanie wszystkiego. Gdy gram, nie myślę o tym, co było przed czy co będzie po. Teraz jest piłka, jest gra i nie interesuje mnie nic innego. Można to uznać ucieczką.

3. Najlepsze i najgorsze piłkarskie wspomnienie..? Dobrych wspomnień jest wiele i ciężko wybrać to najlepsze. To na pewno każda bramka, każdy sukces, ten mniejszy czy ten większy. To także miłe słowa obserwatorów czy trenerów dotyczące postępów czy osiągnięć. A najgorsze wspomnienia są dwa. Moment kontuzji, tym bardziej, że przytrafiła się ona w momencie najlepszej formy. A także zawirowania klubowe niedługo po tym, które uniemożliwiły mi grę na długi czas i niejako zniechęciły do gry w ogóle.

4. Gdyby nie piłka? Gdyby nie piłka to na pewno karate, które również kochałam, ale jak widać nie tak mocno jak piłkę, dla której z tego sportu zrezygnowałam.

5. Największe sportowe marzenie? Aby móc grać jak najdłużej, na jak najlepszym poziomie i żeby przede wszystkim sprawiało mi to masę przyjemności.

Przerwa

1. Doda czy Violetta Villas? Doda ;p bo zawsze mówi to co myśli. Choć nie zawsze jest to mądre ;p ale odwaga jest.

2. Białe kozaczki czy dres z kreszu? Dresik bo wygoda liczy się przede wszystkim.

3.Czernina czy flaczki? Flaczki lubię, czernina mnie przeraża.

4.Taniec na rurze czy z gwiazdami? Na rurze ;D

5. Rysiek z klanu czy Justin Bieber? Justin, bo już trochę dojrzał ;p

II Połowa

1. W szatni... Siedzę spokojnie, koncentruje się. Rzadko zabieram głos.

2. Na boisku...Lubię prowokować, ale mnie wyprowadzić z równowagi jest bardzo trudno. Gdy gram na trawie dużo krzyczę, w końcu jako środkowy obrońca widzę prawie najwięcej.

3.W domu... Mam bałagan, strasznie nie lubię sprzątać ;p

4. Gdy byłam mała... Ciągle jestem mała i raczej nie urosnę

5. książka, internet, kino, spacer czy TV? Jeśli książka to coś związanego z pedagogiką, na rozrywkę nie mam czasu. Internet codziennie, najlepsze źródło informacji o świecie. Kino rzadko, wolę TV z herbatką i pod kocem. A spacery tylko jak jest ciepło.